Európsky týždeň športu --text

Európsky týždeň športu

28.Sep.2018

Vraví sa športom ku zdraviu a v dobe zhrbeného sedenia za počítačom a mobilom obzvlášť. Preto sa aj naša škola rozhodla zapojiť do Európskeho týždňa športu a zorganizovala niekoľko aktivít. Starší žiaci mali možnosť odohrať florbalový, futbalový a volejbalový turnaj a, že sú naozaj zdatní dokázali smečmi a výskokmi, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani profesionáli. Na druhý deň medzi nás zavítali žiaci z materskej školy a predviedli svoje zručnosti v hode presnosti, prekážkovom behu či rovnováhe spolu s našimi prvákmi. Chlapci z prvého stupňa zasa ukázali, aké futbalové talenty sa v nich skrývajú. A pre dievčatá p.A.Bišturová precvičovala aerobic, za čo jej touto cestou ďakujeme. Veríme, že aj počas týchto krátkych dní sme deti dokázali motivovať k pohybu a športu a k získaniu radosti, ktorá je s ním spätá.

Európsky

Európsky týždeň športu