Úspešná v Topoľčianskom textobraní --text

Úspešná v Topoľčianskom textobraní

28.Sep.2018

V koncertnej sále pod Radnicou v Topoľčanoch sa dňa 28.9.2018 uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie literárnej súťaže Topoľčianske textobranie 2018. Talentovaná žiačka ôsmej triedy Alica Kmeťková bola organizátorom súťaže pozvaná na odovzdanie Ceny Literárneho klubu za nepateticky podaný príbeh radostí a starostí dospievania s názvom Ani sa nepýtaj! Alicka je častá návštevníčka knižnice, miluje literatúru, recitáciu a to najdôležitejšie – vlastnú tvorbu. Mladej nádejnej autorke, ktorú vedie učiteľ Ľ. Ďurnek, gratulujeme a želáme veľa tvorivých síl!

Mgr. Ľuboš Ďurnek

Úspešná