Dni európskeho kultúrneho dedičstva --text

Dni európskeho kultúrneho dedičstva

14.Sep.2018

Dňa 14.9. sme si so žiakmi 1.stupňa pripomenuli Dni európskeho kultúrneho dedičstva – UNESCO. Pre každý ročník bola pripravená prezentácia a aktivity, cez ktoré deti spoznali kultúrne i prírodné pamiatky Slovenska, ale tiež európske či svetové. Žiaci so záujmom skladali puzzle, spájali obrázky s faktami o pamiatkach, kreslili či vypĺňali pracovný list. Na záver už každý žiak poznal hmotné i nehmotné dedičstvo UNESCA a „produkty“ jednotlivých aktivít sme odprezentovali na spoločnej nástenke.

Mgr. Janka Bošanská

Dni európskeho kultúrneho dedičstva