Hovorme o jedle --text

Hovorme o jedle

19.Oct.2018

Dňa 19. októbra sa žiaci zapojili do 6. ročníka vzdelávacej aktivity Hovorme o jedle. Tento rok si pomaškrtili na sladučkom ovocí plnom vitamínov, ovocných a zeleninových šalátoch, ochutnali čerstvé šťavy a dozvedeli sa o liečivých účinkoch zeleniny. K žiakom III.B triedy zavítal pán Šebo, ktorý im v prezentácii "Cestička od semienka k jabĺčku" podrobne predstavil celý proces, od zavrúbľovania stromčeka až po chutný plod či šťavu. Zároveň deti obdaroval debničkou jabĺk, džúsmi a balíčkami týchto sušených plodov. Ďakujeme!

Gabriela Piknová

Hovorme