Úcta k starším u piatakov --text

Úcta k starším u piatakov

25.Oct.2018

V 5. A sme privítali staré mamy Karolínky Korf, Filipa Magdolena a Hanky Galovičovej. V mysli sme sa spolu s nimi preniesli do ich detských čias a vypočuli si rozprávanie o tom ako sa vtedy žilo, ako to vyzeralo v škole, ale aj to, ako trávili svoj voľný čas a ako oni pomáhali svojim rodičom. Pochutnali sme si na chutných koláčikoch a zahrali spolu rôzne spoločenské hry, pri ktorých sme sa všetci dobre zabavili. Ďakujeme.

Mgr. Soňa Košíková

Úcta