Mestská polícia, naša pomoc a ochrana --text

Mestská polícia, naša pomoc a ochrana

27.Nov.2018

Žiaci našej školy sa zapojili do výtvarnej súťaže pod názvom „Mestská polícia, naša pomoc a ochrana“. Na hodinách výtvarnej výchovy diskutovali o potrebnosti mestskej polície. Svoje zážitky a skúsenosti s výkonom policajtov pretvorili do výtvarných prác. Dvadsať najzaujímavejších výkresov sme odoslali do súťaže. Na naše veľké potešenie, tri práce boli ocenené. Dňa 27.11.2018 sa v Galérii mesta Topoľčany uskutočnilo vyhodnotenie prác. Zúčastnili sa ho aj naše ocenené žiačky, ktoré vo svojich kategóriách získali: prvé miesto Lenka Haňová, 6. ročník; druhé miesto Sofia Schneiderová, 7. ročník a čestné uznanie Ľudmila Václavová, 7. ročník.

Mgr. Eva Bajzíková

Mestská