Postup v stolnom tenise --text

Postup v stolnom tenise

19.Nov.2018

Dňa 19.11.2018 sa uskutočnilo OK v stolnom tenise žiakov a žiačok okresu Topoľčany v ZŠ s MŠ Jacovce. Družstvo chlapcov v zložení - M. Gono, M. Pinter M. Merašický. Naši chlapci bez problémov postúpili zo skupiny do finále. Vo finále sa stretli 3 školy. Chlapci po bojovnom výkone prvý zápas tesne prehrali, ale v druhom sa už naplno prejavila suverenita okresných majstrov zo ZŠ Tríbečská, ktorí nás suverénne porazili 4-0. Naši chlapci po obetavom výkone vo finálovej skupine nakoniec obsadili konečné 3. miesto. Chlapci sa na turnaji predviedli vo výbornej forme a preto si toto umiestnenie plne zaslúžili. Družstvo dievčat bolo v zložení - A. Illášova, K. Korf a L. Čižláková. Dievčatá obsadili šiesty rok po sebe opäť 1. miesto a postúpili na MK v Nitre. Na úrovni okresu boli absolútne bez konkurencie. Srdečne blahoželáme obom družstvám a dievčatám držíme palce v ďalších bojoch na MK.

Mgr. Peter Schwarz

Postup