Volejbalisti druhí v kraji --text

Volejbalisti druhí v kraji

12.Mar.2019

Dňa 12.3.2019 sa v Leviciach uskutočnili majstrovstvá nitrianskeho kraja vo volejbale žiakov základných škôl. Turnaja sa zúčastnilo 7 družstiev rozdelených do 2 skupín. Našu skupinu tvorili Topoľčany, N. Zámky, Levice a Šaľa. Druhú skupinu tvorili ďalšie 3 základné školy. Zápasy v našej skupine skončili: TO - Levice 2-0, TO - N. Zámky 2-0, TO - Šaľa 2-0. Do finále zo skupiny sme postúpili úplne zaslúžene. V bojoch o finálový triumf sme mali súpera z Komárna. Náš súper bol mimoriadne silný a vyrovnaný, čo sa prejavilo aj v zápase, ktorý bol nad naše sily. Po bojovnom výkone sme prehrali a skončili na skvelom 2. mieste! Naši chlapci zanechali na turnaji veľmi dobrý dojem a zároveň nadviazali nové vrúcne priateľstvá. Školu reprezentovali - F. Kasala, T. Hroššo, J. Minárik, J. Kišac, M. Valent, V. Laudon, M. Pinter a M. Hajnovič. Ďakujeme Vám za vzornú reprezentáciu školy a želáme všetko dobré v nasledujúcich športových zápoleniach. Športu zdar!

Mgr.Peter Schwarz

Volejbalisti