Anglické divadelné predstavenie --text

Anglické divadelné predstavenie

10.Apr.2019

Dňa 10. apríla sa žiaci 6. ročníka zúčastnili divadelného predstavenia v anglickom jazyku - Smelý zajko v Afrike. Mohli si tak v praxi overiť znalosti tohto jazyka a uvedomiť si, že predsa len z neho už čo to vedia. Po ňom sa anglického predstavenia zúčastnili aj ostatní žiaci druhého stupňa, tentoraz na tému internet a sociálne siete a závislosť na nich. V záplave sály plnej maturantov sa výškovo síce mohli stratiť, no vedomostne mnohých predčili a predstavenie si naplno užili. Vidno, že anglický jazyk ich baví a pre mnohých je súčasťou ich každodenného života.

Anglické

Anglické divadelné predstavenie