Noc v knižnici 2019 --text

Noc v knižnici 2019

14.Jun.2019

Už po 10. krát sa na našej škole konala noc v knižnici. Program pre piatakov opäť pripravili šikovní animátori - naši budúci a bývalí deviataci. Už niekoľko piatkov pred vytúženým piatkom 14. 6. po vyučovaní opäť zasadli do školských lavíc a spoločne premýšľali, ako urobiť aj tento ročník obľúbenej akcie znovu zaujímavým a výnimočným. Na tento rok si po dohode s pani knihovníčkou vybrali tému povesti. Po spoločných súťažiach medzi stredovekými rodmi, vodných hrách a hľadaní pokladu si všetci pochutili na kotlíkovom guláši a posilnili sa na nočnú hru. Pred jej začatím ešte pani knihovníčka predstavila žiakom povesť o topoľčianskom hrade a skúška odvahy mohla začať. Okolo polnoci sme sa uložili na odpočinok plní zážitkov a vďačnosti za príjemne prežitý, už skoro prázdninami voňajúci piatok.

Mgr. Katarína Gardianová

Noc