Kolobežková súťaž --text

Kolobežková súťaž

19.Jun.2019

S blížiacim sa príchodom prázdnin sme si ešte raz zasúťažili. Deti si priniesli svoje rýchle kolobežky a predviedli svoje športové schopnosti v štyroch rôznych disciplínach. Súťažilo sa v rýchlosti, orientácii v priestore, ale aj v šikovnosti a zručnosti ovládať svoj dopravný prostriedok. Súťaž sa deťom páčila a dobre sa pri nej zabavili. Všetky deti získali medailu a sladkú odmenu. Najšikovnejší kolobežkári boli: Matúš Lovrant 3.B, Adriana Fliegová 3.B, Sofia Borchová 2.B, Šimon Merašický 2.B.

Mgr. Magdaléna Sílešová

Kolobežková