Zober loptu, nie drogy --text

Zober loptu, nie drogy

17.Jun.2019

Dňa 17.6.2019 sa uskutočnil tradičný volejbalový zápas pod názvom "Zober loptu, nie drogy" medzi bývalými žiakmi našej školy a žiakmi 8. a 9. ročníka. Tento zápas, ako obyčajne bol plný emócií, nasadenia a zvratov. Každý hráč, hráčka sa snažili podať maximálny výkon. O rozhodcovskú výkonnosť a pohostenie sa postaral ako každý rok hlavný organizátor týchto stretnutí pán farár Róbert Kurowidzki. Atmosféra ako vždy bola fantastická a plná nádherných okamihov pri upevňovaní spoločného priateľstva.

Zober

Zober loptu, nie drogy