Úspech v stolnom tenise --text

Úspech v stolnom tenise

29.Oct.2019

Dňa 29.10.2019 sa uskutočnilo OK v stolnom tenise žiakov a žiačok okresu Topoľčany v stolnotenisovej hale. Družstvo chlapcov bolo v zložení - M. Gono, M. Pinter a M. Merašický. Naši chlapci bez problémov postúpili zo skupiny do finále. Vo finále sa stretli 3 školy. Chlapci po bojovnom výkone prvý zápas tesne prehrali, ale v druhom sa už naplno prejavila suverenita okresných majstrov zo ZŠ Tríbečská, ktorí nás suverénne porazili 3-0.Naši chlapci po obetavom výkone vo finálovej skupine nakoniec obsadili konečné 3. miesto. Chlapci sa na turnaji predviedli vo výbornej forme a preto si toto umiestnenie plne zaslúžili.

Družstvo dievčat bolo v zložení - A. Illášova, M. Haritunová a L. Čižláková. Dievčatá po siedmych rokoch neobhájili prvenstvo v okresnom finále. V rozhodujúcom zápase naša najlepšia hráčka A. Illášová nečakane prehrala s najlepšou hráčkou zo ZŠ Tríbečská 3 - 1. Takže tento rok sme skončili so žiačkami na 2. mieste. Srdečne blahoželáme obom družstvám.

Mgr. Peter Schwarz

Úspech