Vitajte prváci! --text

Vitajte prváci!

15.Nov.2019

Počas piatkového dopoludnia sa naši prváci stali právoplatnými žiakmi našej školy. Na imatrikulácii predviedli svoju šikovnosť, zručnosť a odhodlanie v rôznych zábavných súťažiach. Spolu s dvomi zajačikmi prekonali množstvo prekážok a úspešne doviedli zajačích hladošov až do záhrady plnej chrumkavých mrkvičiek. Patrón našej školy, svätý Ladislav - pani riaditeľka, ich pasoval za žiakov našej školy a páter Robert im pomohol pri zložení sľubu prváka. Pre schopnosť písať dostali kriedový odtlačok na dlaň a pripili si elixírom múdrosti. Želáme im veľa šťastia a úspechov na ceste za poznaním.

PaedDr. Lenka Krajčová

Vitajte