Úspech v súťaži ...a Slovo bolo u Boha --text

Úspech v súťaži ...a Slovo bolo u Boha

21.Nov.2019

Dňa 21.11.2019 sa na ZŠ sv. Don Bosca v Topoľčanoch konalo krajské kolo súťaže ...a Slovo bolo u Boha. Súťaže sa zúčastnilo 110 recitátorov zo základných a stredných škôl Nitrianskeho kraja. Našu školu reprezentovalo sedem recitátorov: Sucháňová Nina 6.B, Keptúnová Stanislava 6.A, Štepová Sofia 8.r., Roháčová Ivana 8.r., Sitárová Andrea 4.A, Poluchová Veronika 4.A, Čižlák Michal 1.B. Vo svojej kategórii sa na prvom mieste umiestnila Veronika Poluchová (4.A) a na druhom mieste vo svojej kategórii Andrea Sitárová (4.A). Obom víťazkám srdečne gratulujeme a Veronike držíme palce v celoslovenskej súťaži.

Mgr. Magdaléna Sílešová

Úspech