Školské kolo Biblickej olympiády --text

Školské kolo Biblickej olympiády

12.Dec.2019

Žiaci druhého stupňa našej školy mali možnosť preukázať svoje vedomosti z troch biblických kníh: z Knihy Exodus, Jonáš a z Evanjelia podľa Jána v triednom kole Biblickej olympiády. Tí najúspešnejší bojovali o ďalší postup v školskom kole. Na 1. mieste sa umiestnil Lionel Petrík z 5. ročníka, na 2. mieste Viktória Sujová z 5. ročníka a na 3. mieste Katarína Laudonová zo 7. ročníka. Víťazom gratulujeme a prajeme veľa úspechov v ďalšom dekanátnom kole.

Mgr. Soňa Košíková

Školské