Modlitby ôsmakov --text

Modlitby ôsmakov

13.Dec.2019

Svätá Terézia z Lisieux, povedala: „Pre mňa je modlitba vzletom duše, jednoduchým pohľadom nasmerovaným k nebu, výkrikom vďačnosti a lásky v skúške, ako aj v radosti.“ Čo je modlitba sa snažili pochopiť na hodinách literatúry aj ôsmaci. Z rozhovorov o nej vyplynuli krátke osobné modlitby za školu, žiakov a učiteľov. Posúďte sami, ako sa im podarilo myšlienky, túžby a priania pretaviť do literárnej podoby.

PaedDr. Katarína Korecová

Modlitby