Sme opäť prví --text

Sme opäť prví

23.Dec.2019

Inštitút INEKO každoročne zverejňuje hodnotiaci rebríček a poskytuje tak verejnosti informácie o dosahovaných výsledkoch všetkých slovenských základných a stredných škôl. S hrdosťou môžeme oznámiť, že naša škola a jej žiaci sa už tretí rok za sebou umiestnili na 1. mieste nielen medzi základnými krajskými školami, ale na 1. mieste aj medzi všetkými školami Nitrianskeho kraja. V celoslovenskom rebríčku sme sa umiestnili na krásnom 14. mieste.

Sme

Sme opäť prví