Najlepší športovec mesta Topoľčany --text

Najlepší športovec mesta Topoľčany

25.Feb.2020

Dňa 25.2. sa v kinosále Spoločenského domu konalo odovzdávanie cien najlepším športovcom nášho mesta. Žiačka 8. ročníka našej školy Tamara Dubná si odniesla hneď dve ocenenia vo vodnom póle - za jednotlivcov za účasť na Majstrovstvách Európy do 15 rokov, ako kapitánka počas víťazstva na Majstrovstvách Slovenska a v kategórii kadetiek za 2. miesto. Tamara vo svojom mladom veku hráva aj za staršie kategórie - juniorky do 23 rokov a kadetky do 17 rokov a ocenenie rovnako získal aj celý jej tím za víťazstvo na Majstrovstvách Slovenska. Tamare gratulujeme a prajeme veľa úspechov v sľubnej športovej kariére.

Najlepší

Najlepší športovec mesta Topoľčany