Je tu Európsky týždeň športu --text

Je tu Európsky týždeň športu

23.Sep.2020

Aj tento rok naša základná škola využila možnosť zapojiť sa pohybovými aktivitami do Európskeho týždňa športu. Ako už názov Loptičky, lopty, loptiská napovedá, čakali na deti súťaže spojené s loptami rôznych veľkostí a typov. Všetci žiaci 1.stupňa prešli štyrmi stanovišťami, kde hádzali papierovými loptičkami, kotúľali, prenášali či skákali s pingpongovými, tenisovými loptičkami, no nechýbali ani basketbalové či FIT lopty. Stavali aj zbierali loptičky a pomedzi súťaže si zahrali známu hru Hip-hap-hop obohatenú o pohyb, či petang. Každá trieda sa rozdelila na 2 skupiny, ktoré medzi sebou súťažili a za ich snahu ich na záver pani riaditeľka odmenila pekným diplomom a sladkosťou.

Mgr. Janka Bošanská

Je