Modlitba ruženca --text

Modlitba ruženca

28.Oct.2020

Hlavným úmyslom tejto iniciatívy je ukázať, že dôveryplná modlitba detí vchádza priamo ako šíp do Božieho Srdca a má preto veľkú moc. Detská modlitba ruženca má veľkú silu vyprosiť mier a jednotu v našich rodinách, v našej krajine i vo svete. K tejto výzve sme sa pripojili i my so žiakmi našej školy a spoločne sme sa zjednotili v modlitbe sv. ruženca. Zapojili sa malí i veľkí a nielen v tento deň, ale počas celého októbra sme sa pod vedením sestry Nicoly, Mgr.Košíkovej a Mgr.Šrámeka spájali cez školský rozhlas a rozjímali nad jednotlivými tajomstvami tejto silnej modlitby.

Mgr. Janka Bošanská

Modlitba ruženca