Príprava na Olympiádu v Tokiu --text

Príprava na Olympiádu v Tokiu

13.Jan.2021

Tamara Dubná, žiačka 9. ročníka našej školy strávila tri týždne v tréningovom stredisku vodnopólistov v Šamoríne a pripravovala sa so ženskou reprezentáciou na Olympijské hry v Tokiu. Ako najmladšia členka tímu získavala cenné skúsenosti, ktoré určite využije vo svojej kariére. Má za sebou účasť na majstrovstvách Európy U15 v Rusku a ako kapitánka topoľčianskeho družstva doviedla svoj tím k zisku majstrovského titulu. Momentálne je spolu so slovenskou reprezentáciou na ceste do talianskeho Terstu, kde už v utorok 19. januára odohrajú prvý zápas o miestenku na letné OH v Tokiu. O tejto talentovanej mladej nádeji topoľčianskeho i slovenského vodného póla si môžete prečítať aj v najnovšom čísle Topoľčianskych novín.

Foto: archív Tamary Dubnej

Príprava