Úspech na Hviezdoslavovom Kubíne --text

Úspech na Hviezdoslavovom Kubíne

17.Jun.2021

17. a 18. júna sa uskutočnili okresné kolá v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. V priestoroch školského divadla Šašo ZŠ Hollého v Topoľčanoch našu školu reprezentovali štyri žiačky. Na našu veľkú radosť všetky štyri získali vynikajúce umiestnenia. V poézii a v próze druhé miesto vo svojej kategórii s návrhom na postup do krajského kola získala Sofia Štepová a Natália Ševčíková. V próze získali druhé miesto Andrea Sitárová a Ivana Roháčová. Dievčatám srdečne gratulujeme a tak ako členovia odbornej poroty, vyjadrujeme radosť z toho, že umelecký prednes prežil aj nástrahy korony a deti a mládež cestu k literatúre nestratili. Poďakovanie patrí aj ich pedagógom, ktorí sa nenechali odradiť neštandardnými podmienkami a svoje žiačky zodpovedne pripravili na súťaž.

PaedDr. Katarína Korecová

Úspech