Školská liga v stolnom tenise --text

Školská liga v stolnom tenise

18.Jun.2021

V dňoch 11.6 a 18.6.2021 sa v topoľčianskej stolnotenisovej hale konalo športové stretnutie mladých stolných tenistov zo základných škôl v Topoľčanoch - Školská liga v stolnom tenise. Na stretnutí sa zúčastnili žiaci zo ZŠ Tribečská, ZŠ J. Hollého, ZŠ s MŠ Krušovce a nechýbali ani naši žiaci zo ZŠ sv. Ladislava.

V rôznych kategóriách v dvoch kolách súťažili mladší žiaci Carmen Hajduk III. ročník –získala 1. miesto, Monika Hudoková III. ročník – získala 2. miesto a Libor Haritun III. ročník - získal 1. miesto. V kategórii starších žiakov sa stretnutia zúčastnili Barbora a Emma Vožďarové VIII. ročník a Martina Haritunová VIII. ročník, ktorá získala dve 1. miesta. Športovcom srdečne blahoželáme, prajeme veľa športových úspechov a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Mgr. Oľga Kupcová

Školská