Záver šk. roka 2020-21 --text

Záver šk. roka 2020-21

30.Jun.2021

Škola to nie je budova; sú to ľudia, ktorí sa zapísali do našich životov. Ľudia, s ktorými sme prežili chvíle radosti i smútku, s ktorými sme si liečili rozbité kolená i boľavé srdcia, ktorí sa na vás každé ráno usmiali hoci im nebolo najľahšie, ktorí vás vypočuli, poradili vám, podali pomocnú ruku, zakryli vaše omyly či sa podelili o koláč a čerešne. Ľudia, s ktorými sme vytvorili pevné puto a na ktorých nikdy nezabudneme, kamkoľvek ich kroky povedú. Všetko krásne sa raz skončí, no neplačme preto. Buďme šťastní, že sme mohli byť toho súčasťou. Ďakujeme!

Záver

Záver šk. roka 2020-21