Je tu karneval --text

Je tu karneval

24.Feb.2022

Keď sa povie fašiangy, ľuďom sa vybavia hlavne pestrofarebné masky, fašiangový sprievod alebo karneval. V našej škole sa niesli v duchu karnevalu. Aj keď nebol tradičný, na ktorý sme zvyknutí, aj tak bol plný radosti a zážitkov. Od rána pobehovali deti v maskách a snažili sa vytvoriť si vo svojich triedach tú správnu karnevalovú atmosféru. Každá maska dostala sladkú odmenu a niektorí sa potešili výhre v tombole, ktorú sme losovali cez školský rozhlas. Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na budúci karneval, ktorý oslávime spoločne.

Ďalšie albumy fotografií v galérii.

Mgr. Magdaléna Sílešová

Je

Je tu karneval

24.Feb.2022

Ďalšie albumy fotografií v galérii.

Mgr. Magdaléna Sílešová