Je tu Marec mesiac knihy --text

Je tu Marec mesiac knihy

8.Mar.2022

Marec mesiac knihy k nám znovu privial mnoho aktivít spojených s knihami a čítaním. Aj naši piataci sa pripojili prvou, ale určite nie poslednou aktivitou, a to návrhom plagátu k téme Marec mesiac knihy - Knižná šifra, do ktorej sa môžu žiaci školy zapojiť počas celého mesiaca. Žiaci vytvorili veľa pekných a originálnych plagátov, z ktorých pani učiteľky vybrali 3 najvydarenejšie. Žiaci zo 6.A zasa vytvorili galériu literárnych postáv, ktoré si spolu s plagátmi môžu všetci žiaci pozrieť na výstave na 1. poschodí našej školy. Všetkých žiakov pozývame srdečne na dobrodružné výlety do krajiny Literatúra.

PaedDr. Katarína Korecová

Je