Opäť sú tu Raňajky pre Afriku --text

Opäť sú tu Raňajky pre Afriku

5.Apr.2022

Aj tento rok sa naša škola rozhodla pomáhať. Deti sa zapojili do zbierky Raňajky pre Afriku. V africkom Kamerune navštevuje škôlku 280 detí , ktoré pochádzajú z chudobných pomerov. Vďaka vašim príspevkom a kúpou pohľadnice budú mať tieto deti zabezpečené raňajky na celý jeden rok. Všetkým, ktorí prispeli, srdečne ďakujeme! Zvlášť ďakujeme deťom z 2. A triedy, kde sa do zbierky zapojili všetky deti.

Mgr. Magdaléna Sílešová

Opäť