Pripomíname si Deň matiek --text

Pripomíname si Deň matiek

12.May.2022

Dňa 12. mája sme si pripomenuli v dnešnej dobe taký významný sviatok, Deň matiek. Pri tejto príležitosti sme všetky mamičky a babičky pozvali do areálu našej školy, aby sme ich potešili pripraveným programom. Videli sme moderné tance, recitácie, spev i hru na hudobné nástroje. Celým programom nás sprevádzali moderátorky Katka Laudonová a Martina Haritunová . Nielen mamy, ale i staré mamy mali z programu veľkú radosť a bol tak príjemným spestrením ich i nášho dňa. Na záver programu zaspievala talentovaná Katka Laudonová spolu s účinkujúcimi pieseň o mame. Za celkové zastrešenie programu treba poďakovať našej pani vychovávateľke Mgr. Magdaléne Sílešovej. Zároveň ďakujeme deviatakom za ozvučenie a všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o organizáciu tohto krásneho podujatia.

Pripomíname

Pripomíname si Deň matiek