Súťaž Biblia očami detí --text

Súťaž Biblia očami detí

30.May.2022

Žiaci našej školy sa zapojili aj do výtvarnej súťaže „Biblia očami detí a mládeže.“ Tohtoročná téma bola „Putovanie za cieľom“, kde sa žiaci zaangažovali aj touto formou do čítania a poznávania Biblie najmä knihy Skutkov apoštolov. Súťažilo sa v štyroch kategóriách. Tri najlepšie práce z každej kategórie postúpili do diecézneho kola. Na diecéznom kole získala cenu poroty Lenka Haňová z 9. roč. Ďakujeme všetkým žiakom za krásne práce a Lenke Haňovej gratulujeme!

Mgr. Soňa Košíková

Súťaž