Je tu Deň detí --text

Je tu Deň detí

1.Jun.2022

1. jún patrí všetkým deťom a pripomenuli sme si ho aj na našej škole. Tmavá obloha sa s príchodom rána rozjasnila a tak nič nebránilo pustiť sa do plnenia úloh na jednotlivých stanovištiach. Deti si vyskúšali strelu na bránku či kôš, lovenie rýb, skákanie cez švihadlo, bludisko či trpezlivosť. Za svoju snahu boli odmenení balíčkom sladkostí a bublifukom. Žiaci prvého stupňa mali možnosť obzrieť si hasičské auto a dať sa pomaľovať na tvár. Neskôr všetci s napätím očakávali, kým hasiči pripravia penu a oni do nej konečne vbehnú a poriadne sa vybláznia. Neskutočná radosť na každej detskej tvári, keď sa váľali, gúľali a šantili v pene. Na záver nám dopoludnie spestril svojim vystúpením kúzelník, ktorý deťom pripravil prekvapenie v podobe balónových zvieratiek. Ďakujeme hasičom a všetkým, ktorý sa prípravou podieľali na tomto dni.

Je

Je tu Deň detí