Čítame s pani primátorkou --text

Čítame s pani primátorkou

4.Oct.2022

Stalo sa tradíciou, že Tribečská knižnica organizuje milú akciu čítania osobností verejného života žiakom topoľčianskych základných škôl. V utorok 4.10. sa čítania zúčastnili aj naši piataci. Témou bola starostlivosť o zvieratká, keďže 4. október je Dňom zvierat a taktiež si pripomíname sviatok sv. Františka. Krátkymi príbehmi sa do čítania zapojili p. primátorka A. Gieciová, žiaci a ďalší hostia. Okrem čítania sa naši žiaci oboznámili s ponukou a prácou knižnice. Ďakujeme za možnosť získať nové zážitky a skúsenosti.

PaedDr. Katarína Korecová

Čítame