Pomáhame na tenisových kurtoch --text

Pomáhame na tenisových kurtoch

25.Oct.2022

Dňa 25.10.2022 o 10,00 hod., bola VIII. trieda pozvaná na stretnutie so starým rodičom. Volá sa pán Ľubomír Belák a je hospodárom na tenisových kurtoch v Topoľčanoch. Pán Belák žiakom ukázal objekt tenisových kurtov, do ktorého patrí - tenisová hala, antukové tenisové kurty a teraz na zimu ešte prekryté nafukovacou halou, ďalšie tri kurty. Žiaci sa oboznámili s výstavbou antukových kurtov, údržbou letnou, aj zimnou a dokonca pomohli upraviť jeden tenisový kurt. Na záver si žiaci poťažkali tenisové rakety aj s loptičkami a srdečne poďakovali za príjemne strávený čas s pánom Ľubomírom Belákom.

Mgr. Peter Schwarz

Pomáhame