Tvoríme ružence --text

Tvoríme ružence

26.Oct.2022

V druhej polovici októbra sa aj tento rok mohli žiaci zapojiť do súťaže vo výrobe ružencov. Naši žiaci ukázali svoju šikovnosť a tvorivosť. Na stoloch vo vestibule pribúdali ružence z prírodnín, cestovín, goráliek, cukríkov a dokonca aj z lega. Porota pri vyhodnotení ocenila snahu a tvorivý prístup a odmenila všetkých, ktorí sa do súťaže zapojili. Ruženec, môže byť obrovský alebo úplne maličký, pestrofarebný alebo jednofarebný a zo všetkých možných materiálov, ale modlitba, ktorá sa s ním spája, je stále tá istá.

Mgr. Soňa Košíková

Tvoríme