Skúšame hokejovú výstroj --text

Skúšame hokejovú výstroj

28.Oct.2022

Jedného dňa sme sa rozhodli, že spolu navštívime v mesiaci október Miškovho dedka. Dedko podniká v hokejovej predajni na zimnom štadióne v Topoľčanoch. Hneď ako sme za ním prišli tak sme sa zvítali a začali sme s ním rozhovor. Položili sme mu pár otázok na ktoré nám s radosťou odpovedal. Povedal nám, že podniká už 21 rokov a stále ho to baví. Vybral si práve hokej , v ktorom podniká, aj keď nikdy nebol hokejistom. Ukázal nám predajňu , výstroj ... , do ktorej nás neskôr obliekol. Bolo to veľmi zaujímavé vidieť seba a svojho spolužiaka vo výstroji. Spravili sme si spolu pár fotiek na pamiatku. Strávili sme s dedkom pekné popoludnie, na ktoré budeme všetci s radosťou spomínať.

Michal Bohát a J. Krajčovič, 7

Skúšame