Druhí v stolnom tenise --text

Druhí v stolnom tenise

4.Nov.2022

Dňa 4.11. 2022 sa v stolnotenisovej hale v Topoľčanoch uskutočnilo okresné kolo žiakov v stolnom tenise. Súťaže sa zúčastnilo 10 škôl, ktoré boli rozdelené do troch skupín. Naša škola svoju skupinu vyhrala a postúpila do finále. Vo finále zo ZŠ Tríbečská sme prehrali a so ZŠ s MŠ Krušovce sme vyhrali. Nakoniec sme obsadili úžasné 2 miesto. Školu reprezentovali - Alex Hermann, Marco Šimuny, Maxim Pavlov a Timotej Králik. Chlapcom za predvedenú snahu, úsilie a umiestnenie srdečne gratulujeme !

Mgr. Peter Schwarz

Druhí