Súťažíme v angličtine --text

Súťažíme v angličtine

29.Nov.2022

Dňa 28. novembra sa konalo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku, v ktorom spolu súperilo 15 žiakov. Preverili si vedomosti z gramatiky, slovnej zásoby, čítania i počúvania s porozumením, ale i produkcii a interakcii v rôznych situáciách. V kategórii 1A boli takéto umiestnenia: 1. miesto Timejka Terlandová 7.A, 2. miesto Sabrinka Mišenková 7.A, 3. miesto Dominik Doležal 6.r. Kategória 1B: 1. miesto Hanka Galovičová 9.A, 2. miesto Rudko Karaba 8.r., 3. miesto Veronika Justová 8.r. Srdečne gratulujeme a držíme palce v okresnom kole.

Súťažíme

Súťažíme v angličtine