Tretiaci v knižnici --text

Tretiaci v knižnici

20.Jan.2023

Dňa 20.1.2023 si deti z 3.B spestrili hodinu čítania návštevou školskej knižnice. Privítala ich usmiata pani knihovníčka, ktorá im porozprávala o spisovateľke Kriste Bendovej, o jej živote, písaní kníh a zároveň prečítala niekoľko rozprávok o ktorých sa s deťmi aj porozprávala. Na záver si niektorí potrápili jazýčky jazykovými hlavolamami, ktoré sa snažili prečítať bezchybne. Pani knihovníčke ďakujeme za príjemne a poučne strávenú hodinu.

Mgr. Janette Thomasová

Tretiaci