Bavíme sa karnevalom --text

Bavíme sa karnevalom

17.Feb.2023

Po troch rokoch je tu opäť klasický karneval a tak sme si v piatkové popoludnie obliekli masky a čas trávili hrami, tancom a zábavou. Nápadmi kostýmy priam sršali, a tak sme medzi sebou mohli stretnúť Willyho Wonku s Charliem a kamarátmi, Wednesday, bosorku, čipmankov, víly, čajové vrecúško, školáčky i futbalistov. Tanečná zábava sa striedala so zábavnými hrami, počas ktorých nebola núdza ani o puding až za ušami. Vyvrcholením bola tombola o zaujímavé ceny. Zábava pokračovala až do podvečerných hodín. Tešíme sa na budúci rok.

Bavíme

Bavíme sa karnevalom