Školská psychologička --text

Školská psychologička

7.Feb.2023

V rámci národného projektu „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II“ v našej škole pôsobí školská psychologička, ktorá pracuje so žiakmi individuálne aj skupinovo. Žiaci sa na ňu môžu obrátiť so svojimi problémami, ktoré vyplývajú zo školského alebo osobného života. Pre žiakov si pripravuje rôzne preventívne aj intervenčné aktivity, zamerané napr. na prevenciu šikany, látkových a nelátkových závislostí, pomáha pri riešení konfliktov medzi žiakmi a prispieva k tvorbe pozitívnej klímy tried, aj celej našej školy. Okrem žiakov je k dispozícii aj pre zákonných zástupcov a zamestnancov školy.

Mgr. Miriama Križmová

Školská