Tretí na MK v basketbale --text

Tretí na MK v basketbale

29.Mar.2023

Majstrovstvá kraja v basketbale 3x3 sa konali 29.3.2023 na ZŠ Saratovská v Leviciach. Našu skupinu tvorili družstvá základných škôl z Nitry, Zlatých Moraviec a naša ZŠ sv. Ladislava TO. 1.zápas NR - TO sme prehrali 11 - 7. 2.zápas TO - ZM sme vyhrali 13 - 2. Postupovali sme ďalej z 2 miesta.

Naše zápasy boli následovné zo školami z 2. skupiny. 1.zápas NZ - TO sme po tuhom boji prehrali 9 - 7, takže sme už mohli zabojovať, len o 3 miesto. 2.zápas TO - Levice sme zvládli 10 - 7 a zaslúžene sme obsadili výborné 3 miesto. Chlapcom srdečne gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!

Mgr. Peter Schwarz

Tretí