Diskotéka v družine --text

Diskotéka v družine

29.Sep.2016

Mesiac po začiatku školského roka sa pre našich prváčikov konala uvítacia diskotéka, ktorej sa zúčastnili aj ostatní žiaci prvého stupňa. Hudba ľudí spája a inak to nebolo ani teraz. Všetci sa veselo zabávali, tancovali, spievali, občas dokonca nebolo počuť ani slová moderátorky, úlohy ktorej sa zhostila naša pani vychovávateľka. Pri súťaži v rýchlosti jedenia slaných paličiek sa ukázalo, kto je aký jedák, a pri súťažení v hode presnosti všetci predviedli svoje zručnosti a presnú mušku. Všetky deti sa dosýta vybláznili a malých prváčikov prijali medzi seba.

Diskotéka

Diskotéka v družine