OK v bedmintone --text

OK v bedmintone

26.Oct.2016

Dňa 26.10.2016 sa konalo okresné kolo v bedmintone ZŠ a OGY okresu Topoľčany. Organizátorom bola ZŠ Tribečská. Naša škola mala zastúpenie iba v dievčenskej súťaži. Reprezentovali ju žiačky Soňa Haňová a Lucia Jakubíková. Dostali sme sa do skupiny so ZŠ Ludanice, Hollého a Bojná. Po ťažkých bojoch sa nám nepodarilo postúpiť zo skupiny a naše dievčatá sa sklamané museli rozlúčiť so súťažou. ZŠ Hollého a Bojnú sme porazili, ale Ludanice boli nad naše sily. Ďakujeme im za ich obetavý výkon a veríme, že o rok to bude lepšie.

Mgr. Peter Schwarz

OK v bedmintone