Koncert Martina Krausza --text

Koncert Martina Krausza

12.Dec.2016

Dňa 12. decembra sa na našej škole konal koncert exsuperstáristu, speváka Martina Krausza. Zaspieval cover verzie známych vianočných hitov, ale aj autorské skladby, ktoré dopĺňal myšlienkami o duchu Vianoc a spolupatričnosti. Jeho program spestril svojim umením aj LED akrobat a zumba tanečníčka, ktorá nenechala sedieť nikoho. V sále sa tak tancovalo, skákalo, otáčalo, jednoducho hýbalo všetkými smermi. Martin, ďakujeme za úžasný zážitok.

Koncert Martina Krausza

12.Dec.2016