Volejbal - ŠK dievčatá --text

Volejbal - ŠK dievčatá

13.Jan.2017

Prihlásené školy okresu Topoľčany boli rozdelené do 4 základných skupín. Naša škola sa dostala do 4 skupiny spolu so ZŠ s MŠ Soľčany a ZŠ s MŠ N. Blatnica. Po vzájomnej dohode medzi školami sa hralo v základných skupinách jednokolovo. Naša skupina sa hrala 13.1.2017 u nás. Obidva zápasy sme jednoznačne vyhrali 3 - 0 a tak zaslúžene postúpili do okresného finále, kde z druhých skupín postúpili ešte ZŠ Ludanice, ZŠ Bojná a ZŠ sv. Don Bosca TO. Dievčatám srdečne blahoželáme!

Mgr. Peter Schwarz

Volejbal