Deň vody --text

Deň vody

22.Mar.2017

Od roku 1993 sa dňa 22. marca oslavuje Deň vody, ktorý by nám mal pripomínať akým úžasným bohatstvom je tento dar, ktorý si tak nevážime. Žiaci deviateho ročníka sa opäť na chvíľu stali pedagógmi a šíriteľmi osvety medzi deťmi na prvom stupni a ponúkli im riešenia ako vodou šetriť a prečo si ju opäť začať vážiť. Nastavím nám zrkadlo, no my musíme byť tou zmenou, ktorú chceme vidieť vo svete. Pritom stačí tak málo, hoci len konečne zavrieť kohútik na umývadle na chlapčenských toaletách, ktorý tečie už minimálne pol hodinu.

Deň

Deň vody