Víťazíme v Biblickej olympiáde --text

Víťazíme v Biblickej olympiáde

23.Mar.2017

Dňa 23. marca 2017 sa na našej škole uskutočnilo dekanátne (okresné) kolo Biblickej olympiády. Súťažilo sedem trojčlenných družstiev z topoľčianskeho dekanátu. Začali sme svätou omšou a po nej nás čakalo päť súťažných kôl. Tento rok žiaci čítali až štyri biblické knihy: Knihu Genezis, Knihu Sudcov, Knihu proroka Daniela a List Efezanom. Naši žiaci, víťazi školského kola Biblickej olympiády: Matej Godál 9. A, Jozef Mitošinka 6. B a Ivan Galovič 6.B, sa po týždňoch študovania Biblie umiestnili na krásnom 1. mieste. Víťazom gratulujeme a prajeme veľa úspechov v diecéznom (krajskom) kole, ktoré sa uskutoční 25. apríla 2017 v Nitre.

Mgr. Soňa Košíková

Víťazíme