Strieborní v PowerPointe --text

Strieborní v PowerPointe

12.May.2017

Naši žiaci Lucia Jakubíková a Filip Gono sa 12. mája 2017 zúčastnili 8. ročníka mestskej súťaže v tvorbe PowerPointových prezentácií. Účastníci súťaže samostatne vypracovali prezentáciu na tému „Čo videla bojnická lipa“- 9. ročník a na tému „Týždeň bez mobilu a internetu“ -8. ročník, v najnovšom programe PowerPoint 2016 (text, obrázky, animácie, uvedenie zdrojov) a prezentovali ju pred porotou. Lucia i Filip nás úspešne reprezentovali a každý vo svojej kategórii obsadili 2. miesto. Gratulujeme a prajeme veľa úspechov!

RNDr. Eduard Kollár

Strieborní