Púť birmovancov do Šaštína --text

Púť birmovancov do Šaštína

24.Oct.2017

Bazilika Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne sa v piatok 22.9. stala cieľom putovania tohtoročných birmovancov. Ich duchovným sprievodcom bol páter Wieslav, ktorý odovzdal žiakom mnoho informácií o samotnej bazilike, ktorú spravujú v súčasnosti pavlíni a spolu so svojimi spolubratmi umožnil birmovancom pristúpiť k sviatosti zmierenia a spoločne sláviť sv. omšu. Dúfame, že táto duchovná skúsenosť bude našim birmovancom ešte dlho rezonovať v spomienkach a bude tou správnou motiváciou k príprave na sviatosť birmovania.

PaedDr. Katarína Korecová

Púť