A Slovo bolo u Boha - krajské kolo --text

A Slovo bolo u Boha - krajské kolo

24.Nov.2017

Dnes sme prežili príjemný deň v kruhu priateľov umeleckého slova v krajskom kole recitačnej súťaže "...a Slovo bolo u Boha...", ktorú už tradične organizuje ZŠ sv. Don Bosca v Topoľčanoch. Našu školu úspešne reprezentovali žiaci Ema Režná, ktorá získala vo svojej kategórii 2. miesto, Stanka Keptúnová a Nina Gašpariková získali čestné uznania, ale aj Simonka Klepancová, Viktória Gestingerová a Samuel Trník boli svojim kamarátom vyrovnanými konkurentmi. Všetkým ďakujeme za reprezentáciu školy.

PaedDr.Katarína Korecová

A Slovo bolo u Boha - krajské kolo